Roleta okienna zaciemniająca Silver Premium

Bardzo dużo osób lubi, kiedy przed snem w ich pomieszczeniach panuje całkowita ciemność. Trudno jednak jest to osiągnąć za pomocą standardowych rolet, które zostały wykonane z delikatnie przepuszczających materiałów. Na całe szczęście wraz z rozwojem technologii na rynku pojawiły się wyjątkowe produkty, takie jak roleta okienna zaciemniająca Silver Premium, która całkowicie blokuje dostęp światła i promieni słonecznych do Twojego pokoju czy sypialni.

Roleta Silver Premium

Roleta termoizolacyjna Silver Premium

Izolacja od światła nie jest jednak jedyną zaletą rolety Silver Premium. Otóż od zewnętrznej strony jest ona pokryta specjalnym materiałem, który nie przepuszcza dalej ciepła, dzięki czemu Twoje pomieszczenie się nie nagrzewa. To świetne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które mają z tym problem i często zdarza się, że po całym upalnym dniu temperatura wewnątrz budynku może być naprawdę nie do zniesienia, a klimatyzacja sobie nie radzi - łatwiej z resztą zapobiegać niż potem podejmować próby naprawy.

Roleta Silver Premium - co ją wyróżnia?

Rolety Silver Premium charakteryzują się przede wszystkim bardzo wysoką jakością wykonania oraz wyjątkową konstrukcją, dzięki której radzą sobie one z blokowaniem światła i temperatury przed dostaniem się do naszego lokum. Ponadto prezentują się zawsze ponadprzeciętnie dobrze, co w wielu przypadkach ma ogromne znaczenie - bardzo dużo osób dobiera bowiem rolety tak, aby jak najbardziej pasowały do aranżacji ich wnętrz.

Silver Premium roleta zaciemniająca - dane techniczne

Roleta Silver Premium została wykonana w stu procentach z wysokiej jakości materiału poliestrowego. Gramatura tkaniny wykorzystanej do jej stworzenia wynosi 250g/m2. Co istotne - charakteryzuje się ona gładkim i gęstym splotem, co także ma wpływ na blokowanie promieni słonecznych. Zapewnia ona sto procent zaciemnienia oraz termoizolację za pomocą specjalnej srebrnej powłoki po zewnętrznej stronie. Odległość rolety od górnej krawędzi okna wynosi jeden centymetr, a szerokość wraz z mechanizmem to szerokość tkaniny i 4 centymetry.

Roleta okienna Silver Premium - sklep

Rolety cieszą się bardzo dużą popularnością i jest to absolutnie niepodważalny fakt. Właśnie z tego względu wiele osób postanowiło wykorzystać tę lukę na rynku i w krótkim okresie zrodziło się mnóstwo firm oferujących rolety, a także takich, które proponują alternatywne rozwiązania. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że Twoja roleta jest w pełni sprawna i na pewno się sprawdzi, to postaw na sprawdzony sklep, taki jak minirolety.pl.